Odświeżona Toyota Corolla już za kilka miesięcy

Rozmiar tesktu A A A
-
Odświeżona Toyota Corolla już za kilka miesięcy
Na polskim rynku odświeżona wersja 11 generacji Toyoty Corolla pojawi się już w lipcu tego roku. W modelu japońskiego giganta motoryzacyjnego zaszły liczne zmiany, które miały na celu podniesienia prestiżu samochodu, w tym także komfortu oraz bezpieczeństwa. Stanowiący 20% sprzedaży globalnej model japońskiej marki zostanie stylistycznie dostosowany do nie tak dawno debiutujących pojazdów Toyoty - RAV4, Avensis oraz Auris.


Fot. Toyota

Oprócz mocnych wizualnych zmian, który miały na celu dostosować wygląd Toyoty Corolla do pozostałych nowości rynkowych. Przód samochodu zdobi teraz górny wąski grill, który przechodzi w linie reflektorów LED. Zaś dolny bardzo masywny stał się dużym elementem przedniego zderzaka. Tylne światła nie tylko zmieniły kształt, ale także wykorzystywaną technologię. Teraz będą świecić za pomocą technologii LED.

Fot. Toyota

Odświeżona Toyota Corolla będzie osadzona na 16” lub 17” aluminiowych felgach. Wraz z unowocześnieniem linii samochodu, felgi także zostały zmodyfikowane prezentując się bardziej dynamicznie. Samo nadwozie dostępne będzie w 9 lakierach. Kolejną nowość w modelu stanowić będzie pakiet systemu Toyota Safety Sense - system aktywnego bezpieczeństwa.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-25 08:54:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Odswiezona-Toyota-Corolla-juz-za-kilka-miesiecy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt