Elektroniczne Porsche z zasięgiem na 500 km

Rozmiar tesktu A A A
-
Elektroniczne Porsche z zasięgiem na 500 km
Podczas targów IAA, Porsche zaprezentował innowacyjny samochód elektroniczny - Porsche Mission E. Najważniejszym elementem w tym modelu to jednak nie jego futurystyczny design. Przedstawiający w jakim kierunku stylistycznym niemiecki producent będzie podążał. Lecz napęd samochodu, który stanowi przełom w dziedzinie napędów elektrycznych i staje się realnym zagrożeniem wobec samochodów z silnikami spalinowymi.


Fot. Porsche

Porsche stawia na nowe rozwiązanie. W przypadku modelu Porsche Mission E baterie ładowane są przy 800 Volt, a nie jak dotychczas 400 V. Ma to kilka zalet, jedna z nich to dużo krótszy czas ładowania. Osiemdziesiąt procent baterii dzięki temu można naładować już w zaledwie 15 minut. Na tym jednak nie koniec innowacji. Porsche Mission E będzie posiadać silnik elektryczny wytwarzający moc 600 koni mechanicznych. Mimo tej dużej wartość zasięg samochodu wynosi nawet do 500 km.

Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-09-17 07:15:09
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Elektroniczne-Porsche-z-zasiegiem-na-500-km--a-ladowanie-15-minut

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt