Hyundai ze swoim pierwszym modelem typu Plug-In Hybrid

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai ze swoim pierwszym modelem typu Plug-In Hybrid
Podczas targów w Detroit Hyundai przedstawił dwa modele jeden z nich do nowa wersja Sonaty - u nas odpowiednik i40. Samochód stanowi pierwszy samochód typu Plug-In Hybrid w ofercie koreańskiego producenta. Nowa wersja Sonaty dzięki tej technologii jest w stanie przejechać do 36km bez potrzeby zużycia nawet kropelki benzyny. Nowy napęd bazuje na dwu litrowej jednostce, która wraz silnikiem elektrycznym generuje sumaryczną moc 202KM. Do pełnego naładowania akumulatorów których pojemność wynosi 9.8 kWh przy napięciu 120V potrzeba 5 godzin, w przypadku 240 tylko połowę tego czasu.


Fot. Hyundai

Drugi zaprezentowany samochód przez Hyundaia podczas targów NAIAS w Detroit to pojazd Santa Cruz - model koncepcyjny. Styl prowadzenia linii sportowa zgodnie z językiem projektowania Fluidic Sculpture połączona w nadwoziu pickup. Raczej rzadko spotykane połączenie jednak jak pokazał Hyundai w ostatnich latach, dla chcącego nie ma nic trudnego. Samochód wyposażony został w dwu litrową wysokoprężną jednostkę o pojemności 190 KM.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-01-19 20:52:33
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hyundai-ze-swoim-pierwszym-modelem-typu-Plug-In-Hybrid

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt