WRC Sardynii Thierry Neuville idzie po pierwsze mistrzostwo

Rozmiar tesktu A A A
-
WRC Sardynii Thierry Neuville idzie po pierwsze mistrzostwo
Belgijski kierowca zespołu Hyundai jest coraz bliżej zdobycie pierwszego tytułu w serii wyścigowej WRC. Podczas rajdu na Sardynii udało mu się zdobyć 30 punktów, więcej o 8 punktów niż najgroźniejszy pięciokrotny mistrz serii WRC Sebastian Ogier. Francuskie kierowca miał dużo szczęści że zdobył jakie kol wiek punkty, gdyż na zakończenie wyścigu wyglądało na to że prowadzący zespół M-Sport zostanie zdyskwalifikowany. Na szczęście obeszło się tylko z grzywną w wysokości 10 000 Euro. Dzięki tej decyzji Sebastian Ogier ma nadal realne szanse na zdobyć szóstego tytułu WRC z rzędu. Podczas rajdu WRC Sardynii, tyle ze w klasyfikacji WRC2 wystąpił nasz najlepszy kierowca z poprzednich lat z serii ERC. Kajetan Kajetanowicz bardzo dobrze poradził sobie w swoim debiutujących wyścigu w nowej serii i zdobył swoje pierwsze punkty. Kolejny rajd odbędzie się tym razem w Finlandii w ostatni weekend lipca.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-06-11 14:10:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/WRC-Sardynii-Thierry-Neuville-idzie-po-pierwsze-mistrzostwo

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt