Kia zaprezentuje trzecią generację Kia Picanto

Rozmiar tesktu A A A
-
Kia zaprezentuje trzecią generację Kia Picanto
W ofercie koreańskiego producenta samochodów Kia, pojawi się w drugim kwartale 2017 roku nowa, już trzecia generacja najmniejszego modelu Kia Picanto. Samochód swoją premierę będzie miał dopiero w Genewie - ten model nie jest aktualnie oferowany w Ameryce. Więcej szczegółów na temat modelu poznamy jednak dopiero w styczniu. Jak na razie Kia zaprezentowała tylko szkice nowego Kia Picanto. Z nich wynika obraz bardziej dynamicznego samochodu. Bez utraty silnego nacisku na elegancje i dyskrecję, które były mocnym atutem aktualnie oferowanego Kia Picanto. Kontynuację nowego zewnętrznego charakteru odnaleźć można także wewnątrz samochodu. Koreański maluch ma do tego otrzymać bardzo bogate jak na ten segment wyposażenie przy relatywnie niskiej cenie nabycia. Co dodatkowo ma wpłynąć na dobre wyniki sprzedażowe koreańskiego przedstawiciela segmentu A.


Fot. Kia

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-28 18:44:35
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Kia-zaprezentuje-trzecia-generacje-Kia-Picanto

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt