Skoda Superb 15 lat sukcesu czeskiej marki

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Superb 15 lat sukcesu czeskiej marki
Skoda Superb w nowożytnej odsłonie powróciła na rynek w 2001 roku. Wtedy jeszcze nikt nie spodziewał się, że samochód ten osiągnie tak duży sukces. Będzie przy okazji stanowić motor napędowy do wysokich aspiracji, dopiero co zakupionej przez Volkswagena ( rok 2000 ) marki. Samochód stał się bardzo szybko wielkim hitem sprzedażowym, oferując wysokiej klasy wyposażenie i komfort za dość niską cenę. Najnowsza odsłona modelu osiągnął już sprzedaż na poziomie 100 000 sztuk, model wprowadzony do sprzedaży został na początku 2015 roku ( marzec ). W sumie liczba nabywców tego modelu od wprowadzenia w 2001 osiągnęła pułap 900 000 samochodów. Model w każdej swojej wersji charakteryzuje ponadczasowe piękno nadwozia, wysokiej klasy wyposażenie, komfort i zawsze adekwatną cenę jak na te cechy w porównaniu z konkurencją.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-25 09:51:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Superb-15-lat-sukcesu-czeskiej-marki

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt