Blaupunkt Helsinki 220 BT - radio z Bluetooth

Rozmiar tesktu A A A
-
Blaupunkt Helsinki 220 BT - radio z Bluetooth
Helsinki 220 BT to kolejny model z aktualnej oferty Blaupunkta, który nie kosztuje zbyt wiele, ale jednocześnie dużo oferuje. Wyróżniającą cechą tego radia jest wbudowany moduł bluetooth. Dzięki modelowi można ponadto skorzystać z wygodnego i praktycznego systemu głośnomówiącego. Radio posiada wbudowany mikrofon, pozwalający swobodnie prowadzić rozmowy bez trzymania telefonu w ręku – nie musimy więc ściszać muzyki, aby słyszeć rozmówcę - wszystko wyreguluje się automatycznie.


Radio posiada wbudowany World Tuner, co pozwala mu działać nie tylko w Europie, ale także w USA, Ameryce Południowej, a nawet Tajlandii. Może też zapisać do 35 ulubionych stacji. Equalizer działa z trzema predefiniowanymi trybami: Pop, Rock i Klasyka.

Blaupunkt Helsinki 220 BT pozwala na podłączenie do 4 głośników o mocy 45W. Urządzenie obsługuje ponadto następujące systemy: RDS, PS, AF, REG EON, PTY, TP i TA. Oprócz radia mamy możliwość odtwarzania muzyki z innych nośników, a wbudowany port USB jest w stanie odczytać dane z urządzeń, które zostały sformatowane w systemie FAT 16 lub FAT 32. Ponadto radio czyta nośniki CD, CD-DA, CD-R i CD-RW. Pliki muzyczne muszą być zapisane w formacie MP3 lub WMA, z jakością od 32 kBit/s do 320 kBit/s.

Istnieje także możliwość instalacji sterowania zewnętrznego, poprzez wejście RC10. Radio dostępne jest w granicach 500 zł.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Kowal - 2015-11-21 11:37:07
Witam mam problem z radiem Blaupunkt 220 BT ciągle przerywa włącza się telefon

Paweł Robert Kostecki - 2012-09-09 17:18:54
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Blaupunkt-Helsinki-220-BT-radio-z-systemem-glosnomowiacym

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt