Dekada sukcesu modelu Porsche Panamera

Rozmiar tesktu A A A
-
Dekada sukcesu modelu Porsche Panamera
W kwietniu 2009 roku w ofercie niemieckiego producenta samochodów sportowych Porsche nastała kolejna wielka ewolucja po premierze auta Porsche Cayenne. Model typu Gran Turismo o nazwie Porsche Panamera połączył w sobie sportowe osiągi, sportową wizualizację oraz dotychczas nieznany poziom komfortu jaki można odnaleźć tylko w najbardziej luksusowych limuzynach. Porsche Panamera to jednak nie pierwsza próba koncernu na stworzenie czterodrzwiowego pojazdu. Jednak pierwsza, która odniosła sukces rynkowy. Samochód zapewnił niemieckiemu producentowi całkowicie nowy rynek i z powodzeniem przyciągną dużą rzeszę nowych nabywców dla marki. Trzy lata temu na rynku pojawiła się druga generacja tego modelu, wtedy nastał czas na małą ewolucję. W ofercie Porsche Panamera pojawiła się wersja a’la kombi Sport Turismo. Oferta jednostek dla najbardziej luksusowego modelu Porsche zawsze stawiała na wysokie osiągi, ale też ekologie. Pod maską Porsche dostępne są nie tylko spalinowe jednostki, ale także takie ze wsparciem elektrycznym. Zapewniające nie tylko mniejsze spalanie, ale przede wszystkim lepsze przyspieszenie.


Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-02 10:31:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Dekada-sukcesu-modelu-Porsche-Panamera

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2024 Internetowy magazyn motoryzacyjny moj-samochod.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt