Tuning World Bodensee 2011

Rozmiar tesktu A A A
-
Tuning World Bodensee 2011
Przez 4 dni w roku Friedrichshafen z małego niemieckiego miasteczka staje się w stolica tuningu europejskiego. W tym roku targi te odbyły się w dniach 5 - 8 maja. Mieliśmy wtedy okazję obejrzeć jak modyfikuje się samochód prawidłowo, czyli w taki sposób, aby efekty po tuningu były lepsze niż przed.


Jednak wystawy to nie wszystko, co można było zobaczyć. Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających wiele ciekawych pokazów.

Styl lowrider jest raczej mniej znany w Europie niż w Ameryce, ale kto jeszcze nigdy nie widział na żywo tego typu pokazów, miał możliwość się temu bliżej przyjrzeć. Znalazło się coś także dla fanów palonej gumy - poza halami targów, na specjalnie przygotowanym placu, średnio co 2 godziny 2 BMW i jeden GT-R zdzierały opony do samej Felgi.

Na światowej klasy targach nie może także zabraknąć płci pięknej. W Friedrichshafen nie było jej co prawda przy stanowiskach, ale za to przygotowano specjalne show wykonywane przez Glam Girls, które pokazały co potrafią. Nowością w tym roku był fakt, że pod koniec trwania targów ktoś z publiczności otrzymał prywatny striptiz na scenie.

Kolejne momenty miłe dla oka to wybory MissTunning. 17 młodych dziewczyn walczyło nie tylko o sam tytuł, ale też o nową Skodę Fabię RS do jeżdżenia przez rok.

Aby nagrodzić najlepszych tuningowców - artystów, firma Yokohama od 2003 roku kiedy targi zorganizowano po raz pierwszy, rozdaje co roku około 100 pucharów.

Wraz z tą wiadomością otwieramy nowy dział na portalu mój-samochód.pl w którym będziemy się zajmować wyłącznie prezentacją części, akcesoriów i profesjonalnie stuningowanych samochodów.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia pełnej galerii z targów Tuning World Bodensee 2011.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2011-06-05 07:20:11
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Tuning_World_Bodensee_2011

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt