SUV jako kabriolet, Land Rover przekracza kolejną granicę

Rozmiar tesktu A A A
-
SUV jako kabriolet, Land Rover przekracza kolejną granicę
Land Rover już od dłuższego czasu zabierał się za wprowadzenie nowego typu nadwozia w segmencie SUV. Coraz bardziej zyskujące na popularności SUV otrzymały już swoje wersję jako kombi, coupe oraz ostatnio sedan. Teraz Land Rover wraz z modele Evoque, dodaje także coś od siebie, kabriolet. Samochód swoją oficjalną światową premierę będzie miał podczas zbliżających się targów Los Angeles. Które odbędą się od 17 do 29 listopada. Samochód na rynku pojawi się już na wiosnę 2016 roku. Jednak nie będzie to jedyna premiera, wraz z nowym Evoque, Land Rover przedstawi także zmodernizowany system multimedialny, który w pierwszy kabriolecie marki będzie się wyróżniał 10,2 calowym ekranem.


Fot. Land Rover

Mimo walorów, które kojarzą się wyłącznie z latem – otwarty dach, samochód ten ma być przystosowany do każdej panującej pogody. Materiałowe zakrycie kabiny, rozkłada się w zaledwie 21 sekundach ( 18 sekund na złożenie ) i ma zapewnić odpowiedni komfort zarówno w ciepłe słoneczne dni tak jak też w zimne z prószącym śniegiem. Mimo utraty dużej części przedziału na bagaż – spowodowane głównie możliwością schowania dachu. Land Rover Evoque nadal jest w stanie wygospodarować 251l pojemności bagażnika. Pod maską nowego brytyjskiego samochodu znajdą się oszczędne i dynamiczne jednostki benzynowe Si4 oraz wysokoprężne Ingenium, których moc sięgać ma nawet do 240 KM.

Fot. Land Rover


mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-11-09 21:56:57
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/SUV-jako-kabriolet--Land-Rover-przekracza-kolejna-granice

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt