Alfa Romeo Stelvio z nowymi silnikami

Rozmiar tesktu A A A
-
Alfa Romeo Stelvio z nowymi silnikami
Najnowszy sportowy model włoskiej marki Alfa Romeo z możliwościami terenowymi, Alfa Romeo Stelvio jeszcze na dobre nie pojawił się na naszym rynku, a już producent poszerza ofertę jednostek. W cenniku zawitają dwie dodatkowe pozycje. Korzyści jest wiele nie tylko niższe spalanie, ale także niższa cena pozwalająca na zakup tego auta. Dzięki jednostce wysokoprężnej o pojemności 2.2l i mocy 150 KM, cena auta rozpoczynać będzie się teraz od 160 700 zł. Drugi silnik, który znajdzie się pod maską wyżej zawieszonego Alfa Romeo to układ 2.2l o mocy 180 KM z napędem na wszystkie cztery koła. W tej wersji auto kosztować będzie od 178 700 zł. W obu wypadkach napęd zarządzany jest przez automatyczną przekładnię z 8 biegami. Wraz z nowymi jednostkami samochód wzbogacił się ponadto od dwa nowe kolory lakieru. Będą to odcienie brązowego oraz niebieskiego.


Fot. Alfa Romeo

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-14 22:37:50
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Alfa-Romeo-Stelvio-z-nowymi-silnikami

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt