17 000 kilometrów w elektrycznym Hyundai KONA

Rozmiar tesktu A A A
-
17 000 kilometrów w elektrycznym Hyundai KONA
Hyundai Canarias zaangażował się w niezwykła podróż. Nowy elektryczny model Hyundai KONA będzie miał do pokonania przeszło 17 000 kilometrów. Podróż rozpocznie się w Las Palmas i zakończy się w Busan. Kierowcą elektrycznego modelu Hyundai będzie Yuna. Syn koreańskiego kapitana kutra rybackiego Chang-Hyun Moona, który chciał opłynąć cały świat. Swoją podróż kapitan kutra rozpoczął w Busan, pokonał Pacyfik, następnie przekroczył Kanał Panamski i dotarł na Wyspy Kanaryjskie. Tam też zakończyła się podróż, którą dokończyć ma syn Yuna w elektrycznym Hyundai KONA. Z Las Palmas elektryczny Hyundai KONA wyruszył 15 maja. Hyundai KONA dysponuje mocą 204 KM, a jego maksymalny zasięg to nawet 449 km na jednym doładowaniu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-19 15:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/17-000-kilometrow-w-elektrycznym-Hyundai-KONA

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt