Polska premiera Mitsubishi Space Star w Poznaniu

Rozmiar tesktu A A A
-
Polska premiera Mitsubishi Space Star w Poznaniu
Nowy najmniejszy model w ofercie Mitsubishi swoją Polską premierę świętował podczas targów Poznaniu. Nowa odsłona Mitsubishi Space Star ze swoim poprzednim wcieleniem jako rodzinny Van, którego produkcja zakończyła się w 2005 roku nie ma za wiele wspólnego. Nowy Mitsubishi Space Star zastąpił nazwą model Mitsubishi Mirage. Nowy najmniejszy model kosztować będzie od 39 990 zł. Samochód oferowany będzie w czterech wersjach wyposażeniowych i w opcji dwóch jednostek napędowych.


Fot. Mitsubishi

Podstawowy silnik 1.0.l dysponować będzie mocą 71 KM. Drugi silnik o pojemności 1.2l otrzymał moc 80 KM. Obie jednostki oferowane będą standardowo z pięciobiegową manualną przekładnią. W przypadku mocniejszej wersji silnika dostępna jest także bezstopniowa przekładnia CVT. Mimo niewielkich wymiarów – 3.795 długości, auto przeznaczone jest na 5 osób.

Fot. Mitsubishi

Japoński producent zadbał o wysoki poziom bezpieczeństwa, w testach EuroNCAP auto zdobyło 4 gwiazdki. Standardowo samochód wyposażony jest aż w 6 poduszek powietrznych, a konstrukcja auta powstała w oparciu o konstrukcję nadwozia RISE - Reinforced Impact Safety Evolution. Kolejną zaletą nowego przedstawiciela segmentu B to jego idealne przystosowanie do miasta. Promień zawracania samochodu to zaledwie 4,6m.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-05 23:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Polska-premiera-Mitsubishi-Space-Star-w-Poznaniu

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt