Pokazowy kompaktowy miejski Crossover od Audi e-tron

Rozmiar tesktu A A A
-
Pokazowy kompaktowy miejski Crossover od Audi e-tron
Pierwszą tegoroczną premierą samochodową niemieckiego producenta został miejski Crossover z rodziny e-tronów. Mierzący zaledwie 4.20m długości samochód, zawiera w sobie kilka nowych rozwiązań, które w przyszłości odnaleźć będzie można w nowych oraz odświeżanych modelach tego producenta pojazdów z segmentu premium.


Fot. Audi

Pokazowy Crossover rozpoczyna swój debiut targowy na amerykańskiej wystawie NAIAS w Detroit. Pojazd o nie dużych wymiarach, liczący zaledwie 4.20m długości, 1.85 szerokości, 1.41m wysokości oraz rozstaw osi 2.51m długości, napędzany będzie ultra oszczędnym a zarazem mocnym 408 konnym silnikiem. Na sumaryczną moc składają się dwie mniejsze jednostki. Pierwsza to spalinowa 2.0 TFSI o mocy 292KM, wspierana przez elektryczny silnik o mocy 116KM. Obie jednostki oprócz pokaźnej mocy generują także moment obrotowy wynoszący 650Nm. Mimo tej pokaźnej mocy jego głód na paliwo ma się mieścić w granicach 1.9l.

Fot. Audi

Na zewnętrza, samochód prezentuje nieco spokojniejszą linię niż to znamy po Audi. Tradycyjne sportowe emocje zostały położone na bok, mimo iż samochód posiada tylko 2 drzwi. Poprowadzona prosto linia prezentuje samochód bardziej dostojnie, mimo niewielkich rozmiarów. Nawet dodatek chromowanych elementów, takich jak grill czy też zderzak nie są w stanie wydobyć więcej emocji z całej struktury.

Fot. Audi

Wewnątrz Crossover Audi prezentuje się bardzo surowo. Środkowa konsola oczyszczona została w wielu niezbędnych elementów do sterowania multimediów. Jedyny ekran, który po woli staje się standardem w motoryzacji przeniesiony został ze środka pomiędzy zegary deski rozdzielczej. Dzięki temu całość prezentuje się, aż za prosto jednak nadal z pomysłem na realizację klasycznego wnętrza.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2014-01-14 10:02:23
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Pokazowy-kompaktowy-miejski-Crossover-od-Audi-e-tron

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt