Toyota Mirai po 200 000 kilometrach

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota Mirai po 200 000 kilometrach
Samochody na wodór mimo swoich zalet na papierze nie zostały poddane długodystansowemu testu, aż do teraz. Za sterami samochodów Toyota Mirai przez 8 miesięcy ( po 16 godzin przez 254 dni ) zasiadło 14 kierowców, którzy przetestowali samochód w rożnych warunkach pogodowych od -20 do +37 stopni. Toyota Mirai pokonał w sumie 200 000 km w czterech krajach: Niemcy, Włochy, Austria oraz Norwegii. W tym okresie samochód spalił 2 000 kg ( 900 razy tankowany ) wodoru, zmienione zostały pięć razy koła, cztery razy układ hamulcowy. W całym okresie użytkowania oprócz standardowej eksploatacji nic większego nie wydarzyło się z samochodem. Bez najmniejszego problemu odpalał także przy minusowych temperaturach. Jedyny minus jaki pojazd ma wobec tradycyjnych to brak rozbudowanej infrastruktura gdzie można by było ładować taki samochód.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-05-01 09:53:47
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-Mirai-po-200-000-kilometrach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt