Najbardziej wyczekiwana premiera 2014 roku w Polsce

Rozmiar tesktu A A A
-
Najbardziej wyczekiwana premiera 2014 roku w Polsce
Najnowsze dzieło szwedzkich producentów pojawi się w Polsce. Nastąpi to 15 lutego w hali EXPO XXI. Dotychczas polskim fanom szwedzkiej marki pozostawała możliwość oglądana samochodu na zdjęciach. Nowe XC90 przyjedzie z Paryża, gdzie samochód odbył podobną prezentacje. Samochód w salonach pojawi się za około trzy miesiące. Wstęp jest darmowy, prezentacja odbędzie się w godzinach od 10:00 do 16:00.


Fot. Volvo

Osoby, które odwiedzą 15 lutego halę EXPO XXI w Warszawie będą mogli podziwiać samochód z silnikiem D5 AWD o mocy 225KM i z 8 biegową automatyczną skrzynią. Model, z tą wersją silnika będzie najprawdopodobniej cieszyła się najlepszą podażą. Samochód ponadto pojawi się w najwyższej wersji wyposażeniowej Inscription. XC90 będzie miało na pokładzie także system audio firmy Bowers&Wilikins oraz dotykowy ekran w formie tabletu do sterowania wszystkimi funkcjonalnościami samochodu.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-02-10 22:13:37
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Najbardziej-wyczekiwana-premiera-2014-roku-w-Polsce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt