Nowy bardziej sportowy pakiet wyposażenia dla BMW M3 i M4

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowy bardziej sportowy pakiet wyposażenia dla BMW M3 i M4
Podczas targów NAIAS w Detroit, BMW zaprezentował nowy pakiet wyposażenia dla swojej sportowej linii w modelach M3 oraz M4. Samochody będą nie tylko dysponować większą mocą. Dodatkowo ulepszony zostały właściwości jezdne tych modeli. Zastosowane zostały także dodatkowe elementy stylistyczne, uwypuklające powiązanie samochodu ze sportem. Nowy pakiet powinien być dostępny już w marcu.


Fot. BMW

Nowe BMW M3 limuzyna, BMW M4 Coupe oraz BMW M4 Cabrio otrzymają więcej mocy. Po lekkich modyfikacjach wzrosła siła tych samochodów do 450 KM. Oznacza to dodatkowe 19 KM wobec aut bez tego pakietu. Nie duży wzrost siły przyczynia się jednak do obniżenia czasu w jakim samochód osiąga 100 km/h na liczniku. Wyposażone M3 limuzyna i M4 Coupe w 7 biegową automatyczną skrzynię potrzebuje teraz 4.0 sekund, poprawa od 0,1 sekundy. W przypadku M4 Cabriolet ten czas spada z 4.4 sekund do 4.3 sekund.

Fot. BMW

Nowy pakiet zawiera w sobie zmodyfikowane elementy podwozia, tak aby odpowiednio zoptymalizować większą moc jednostki napędowej. Oprócz lepszego przyspieszania BMW M3 i BMW M4 mogą cieszyć się z lepszego i bardziej precyzyjnego sterowania. Poprawiony został także komfort poprzez przepracowany układ jezdny. Wizualna część, ale także wpływająca na jakość jazdy to 20” felgi wykonane w stylistyce 666M.

Fot. BMW

Wizualny wyróżnik tej wersji samochodu mają być między innymi układ wydechowy, który w tej wersji będzie w odcieniu czarnego chromu. Kolejne elementy stylistyczne to polerowane obramowania takich elementów reflektory, wlotu powietrza, obudowy lusterek.

Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-01-17 13:14:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowy-bardziej-sportowy-pakiet-wyposazenia-dla-BMW-M3-I-M4

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt