Dacia Sandero Stepway dobrze opracowany

Rozmiar tesktu A A A
-
Dacia Sandero Stepway dobrze opracowany
Już na wstępie warto powiedzieć, że całe piękno nowego designu Sandero rozkwita dopiero w tej odsłonie modelu. Dołożenie plastikowych elementów osłaniających do dolnej części nadwozia i nadkole, nadaje temu modelowi gracji i stateczności. Dacia Sandero Stepway nabiera prawdziwych terenowych właściwości, przynajmniej tych wizualnych i nie musi się już chować za konkurencją. Przyczynia się do tego również dodatkowe 4cm w zawieszeniu, co dodatkowo podkreśla terenową linię.


Nabywca nowej Dacii Sandero Stepway będzie mógł wybierać między dwoma silnikami. Jeden z nich będzie stanowić jednostka napędzana benzyną, a drugi dieslem. Pojemność silnika benzynowego, to 0,9l, a moc 90KM i jest to najnowsze osiągniecie Renault, które zostanie zastosowane w Dacii. Silnik wysokoprężny w gamie będzie stanowić sprawdzona jednostka 1,5l 90KM.

Pojemność bagażnika przy rozłożonej tylnej kanapie wynosi 320l, co klasyfikuje Sandero w czołówce segmentu. Przy złożonej pojemność wzrasta do 1200l. Producent jak na razie nie podaje dokładnych wymiarów.

W porównaniu do Logana i Sandero, wnętrze Stepwaya będzie się wyróżniać inną tapicerką – boki wykonane są z szarego materiału. Sam model będzie dostępny w dwóch wersjach. Wyjściowa będzie posiadała jedynie wygląd stepwaya, a druga zostanie całkowicie wyposażona – nawigacja, klimatyzacja, tempomat i czujniki parkowania.

Pod kątem bezpieczeństwa, Dacia Sandero Stepway wyposażona będzie w przednie i boczne poduszki oraz ESP. Pasy bezpieczeństwa będą regulowane, a tylna kanapa będzie posiadała mocowania ISOFIX.

Nowa Dacia Sandero Stepway stanie się bardzie multimedialnym samochodem, Przyczyni się do tego między innymi wbudowana nawigacja z dotykowym ekranem. Urządzenie to premierę miało w modelu Lodgy. 7” monitor dotykowy przedstawia mapy zarówno w widoku 2D, jak też 3D. Samochód wyposażony będzie w Bluetooth, co pozwoli na łatwe podłączenie komórki. Całością można będzie sterować z kierownicy.

We Francji cena samochodu zaczyna się od 10,590 Euro ( z nowym silnikiem TCe 0.9l, 90KM ) i 12,190 Euro ( z silnikiem wysokoprężnym ). Za dopłatą 1400 euro dostępna będzie wersja najwyższa.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


ktoś - 2012-10-06 20:23:06
Cytat:
[b]Michał[/b] [b]ktoś[/b]Wygląd to nie wszystko, może i ładny ale wewnątrz zapewne to co w poprzedniku innymi słowy tandeta i mało wygodne wnętrze o słabym i prehistorycznym wyposażeniu nie wspominając.
Przeliczając na zł przy kursie 4 zł wychodzi 48760 zł, znajdź mi proszę samochód o lepszych parametrach i lepszym wyposażeniu i aby był crossoverem.[/cyt] Hyundai ix20 ładniejszy lepsze wyposażenie, bardziej bezpieczny lub Kia Soul w podobnej cenie co sandero stepway wybór jest trzeba się tylko trochę porozglądać

Michał - 2012-10-06 20:01:11
Cytat:
[b]ktoś[/b] Wygląd to nie wszystko, może i ładny ale wewnątrz zapewne to co w poprzedniku innymi słowy tandeta i mało wygodne wnętrze o słabym i prehistorycznym wyposażeniu nie wspominając.
Przeliczając na zł przy kursie 4 zł wychodzi 48760 zł, znajdź mi proszę samochód o lepszych parametrach i lepszym wyposażeniu i aby był crossoverem.

ktoś - 2012-10-06 19:49:59
Wygląd to nie wszystko, może i ładny ale wewnątrz zapewne to co w poprzedniku innymi słowy tandeta i mało wygodne wnętrze o słabym i prehistorycznym wyposażeniu nie wspominając.

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt