Skoda zwiększa swoją dominację na rynku flotowym

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda zwiększa swoją dominację na rynku flotowym
Skoda od lat jest najlepiej sprzedającą się marką na polskim rynku. Wszystkie dzięki bardzo dobrej ofercie cenowej wobec oferowanego towaru. W roku 2011 do klienta flotowego flotowego trafiło 18 982 samochodów. Już w 2016 roku ten wynik podwoił się i za ten rok sprzedaż wyniosła 38 433 samochodów. Przełożyło się to także na rekordowy udział klienta biznesowego w całkowitej liczbie sprzedanych samochodów, gdzie wynik ten wyniósł 73,5%. Największy wzrost w 2016 roku uzyskał model Superb, który wraz z pojawieniem się nowej generacji przekonał do siebie o 59,2 % więcej klientów niż w 2015 roku. Kolejny rekordowy wynik zaliczył wyżej zawieszony model Skoda Yeti gdzie sprzedaż wzrosła o 20,2%. Źle w 2016 roku nie wypadł także najmniejszy model w czeskiej ofercie Skoda Citigo z wynikiem 19,5%. Pod kątem ilościowym niezmiernie króluje Skoda Octavia oraz Skoda Fabia.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-29 22:10:03
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-zwieksza-swoja-dominacje-na-rynku-flotowym

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt