Skoda Kodiaq dwumilionowym samochodem zakładu Kvasinach

Rozmiar tesktu A A A
-
Skoda Kodiaq dwumilionowym samochodem zakładu Kvasinach
Czeska marka Skoda po raz kolejny w krótkim odstępie ma co świętować. Jeszcze nie tak dawno marka wyprodukowała 19 milionów samochodów, teraz jedna z fabryk także świętuje okrągłą liczbę. W przypadku zakładu w Kvasinach jest to już 2 milionowy pojazd, który opuścił hale produkcyjne. Jubileuszowy model to Skoda Kodiaq, auto które produkowane jest w najbardziej zmodernizowanej fabryce producenta. Jednak prace nad rozbudową trwają dalej. Przed rozpoczęciem produkcji najnowszego samochodu w ofercie Skody pracę znalazło aż 2 600 ludzi. Zakład istniej już 80 lat, w tym okresie z hali wyjechało wiele różnych aut takich jak Felicia 110 R Coupe a nawet Volkswagen Caddy w nadwoziu pickup. Teraz zakład zajmuje się wyłącznie produkcją takich modeli jak Skoda Kodiaq, Skoda Superb, Skoda Yeti i Skoda Roomster.


Fot. Skoda

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-01-24 02:32:07
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Skoda-Kodiaq-dwumilionowym-samochodem-zakladu-Kvasinach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt