Wyróżniający się kompaktowy Renault Megane R.S

Rozmiar tesktu A A A
-
Wyróżniający się kompaktowy Renault Megane R.S
Każdy liczący się producent stworzył na podstawie swojego kompaktowego modelu jego sportową wersję. W przypadku Renault jest to Megane R.S.. Samochód ten czerpie swoje sportowe rozwiązania techniczne bezpośrednio od grupy roboczej Renault Sport, która na co dzień pracuje nad zespołem F1 francuskiej marki. Do tego dochodzą jeszcze rozwiązania, które znajdziemy wyłącznie u Renault tak jak na przykład 4 Control. Rozwiązanie to powoduje lepsze zachowanie w zakrętach, głównie z racji iż tylne koła są skrętne. Auto występuje wyłącznie z jedną 1,8 litrową benzynową jednostką napędową, która dysponuje mocą 280 KM, a jej maksymalny moment obrotowy to 390 Nm. Do tego dochodzi jeszcze wybór skrzyni biegów manualna lub EDC oraz zawieszenie typu Sport lub Cup. Mimo mocnych sportowych walorów Renault Megane R.S. to typowy kompaktowy samochód. Auto posiada wszystkie rozwiązania multimedialne oraz wpływające na komfort co tradycyjna wersja. Dzięki temu nie trzeba wybierać między jednym a drugim.


Fot. Renault

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-02-06 12:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wyrozniajacy-sie-kompaktowy-Renault-Megane-R-S

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt