Porsche Taycan z wizytą na Festiwalu Prędkości

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche Taycan z wizytą na Festiwalu Prędkości
Podczas tegorocznego Festiwalu Prędkości w Goodwood do spalinowych Porsche, dołączył elektryczny samochód Porsche Taycan. Produkcyjna wersja samochodu, która powstała na podstawie koncepcyjnego Porsche Mission E, dostępna będzie w sprzedaży już od września tego roku. Porsche Taycan dysponuje pokaźną mocą 600 KM i jest w stanie pokonać ponad 500 kilometrów na jednym doładowaniu. Dzięki najnowocześniejszej technologi ładowania - architektury 800V, w ciągu zaledwie 4 minut można naładować samochód tak aby móc przejechać dystans 100 kilometrów.


Fot. Porsche

Występ podczas Festwialu Prędkości w Goodwood, pierwszego w pełni elektrycznego ulicznego modelu Porsche. Jest częścią kampanii promocyjnej samochodu Porsche Triple Demo Run, w ramach których model ma pojawić się w Chinach, Wielkie Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Pierwsze dwie lokalizacje zostały już zaliczone, ostatni występ niemieckiego elektryka odbędzie się 13-14 lipca w Nowym Jorku podczas Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA.

Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-11 10:40:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Porsche-Taycan-z-wizyta-na-Festiwalu-Predkosci

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt