Fiat Tipo internetowym samochodem roku 2017

Rozmiar tesktu A A A
-
Fiat Tipo internetowym samochodem roku 2017
Serwis internetowy otomoto.pl ogłosił swój najnowszy ranking na podstawie danych zebranych z serwisu. Ranking ten bazuje na popularności poszukiwanych samochodów. W kategorii nowe auta osobowe Fiat Tipo był najczęściej wyszukiwanym pojazdem. Zwyciężył z takimi pojazdami jak Skoda Octavia oraz Opel Astra. Fiat Tipo wprowadzony został do sprzedaży w 2015 roku. Już w 2016 roku auta nie było jeszcze w Top 10 tego rankingu. Auto włoskiego producenta może pochwalić się zarówno nowoczesnym świeżym designem, dobrym wyposażeniem oraz relatywnie niską ceną. Już podstawowa wersja model posiada na pokładzie klimatyzację, radio Uconnect w portem USB i to wszystko w za zaledwie 43 900 zł. Auto oferowane jest zarówno jako limuzyna, hatchback oraz przestronne kombi.


Fot. Fiat

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-27 12:30:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Fiat-Tipo-internetowym-samochodem-roku-2017

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt