Mercedes CLA Shooting Break w wersji Night Edition

Rozmiar tesktu A A A
-
Mercedes CLA Shooting Break w wersji Night Edition
Mercedes niemiecki producent premium przygotował kolejną specjalną wersję swojego bestsellera Mercedes CLA Shooting Break. Auto w wersji Night Edition stanowić będzie połączeniem stylu AMG oraz Urban Line z dodatkowymi białymi akcentami wewnątrz auta. Auto w nowej odsłonie zaprezentowane zostało podczas międzynarodowych targów samochodowych w Genewie. Nowa wersja samochodu oferowana będzie także w kolejnych trzech modelach, w Mercedes B-Klasa, Mercedes GLA oraz Mercedes CLA. Wyróżniające tą wersje elementy to 18 calowe felgi ze stopów lekkich w stylu AMG oraz pakiet Night. Do tego dochodzą jeszcze LEDowe reflektory. Wnętrze samochodu w tej wersji wykonane został w czarnej kolorystyce z białymi akcentami, takie jak przeszycia z białej nici na czarnej tapicerce siedzeń. Nie zabrakło także elementów konsoli wykonane w kolorze karbonu. W Niemczech dopłata za model w wersji Mercedes CLA Shooting Break Night Edition wynosi 2 650 Euro.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-24 12:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mercedes-CLA-Shooting-Break-w-wersji-Night-Edition

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt