Opel Grandland X w swojej najmocniejszej wersji

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Grandland X w swojej najmocniejszej wersji
Opel wprowadził do sprzedaży najmocniejszą wersję silnikową dla modelu Grandland X. W przeciwieństwie do innych producentów niemiecki producent stawia na silniki wysokoprężne. Najmocniejszą jednostką w modelu będzie dwu litrowy silnik o mocy 177 KM. Jednostka będzie współpracować wyłącznie z opcją 8 biegowej automatycznej przekładni. Za zapewnia nie tylko dynamiczną zmianę biegów, ale dodatkowo bardzo ekologiczne zużycie całego układu. Średnie spalanie samochodu ma się trzymać w granicy 4,8-4,9 litra na 100 km. Maksymalny moment obrotowy tej jednostki wynosi 400 Nm. Nowy silnik występować będzie w Opel Grandland X od wersji Innovation, a cena zaczynać będzie się od 132 300 zł. Za model w wersji Elite z tą jednostką cena zaczyna się od 136 700 zł, a za najbardziej bogatą Ultimate od 153 600 zł. W zależności od wersji samochód oferowany jest także z systemem IntelliGrip, rozwiązania które wspiera kierowcę tak aby mógł on utrzymać samochód nawet podczas najtrudniejszych warunkach ulicznych.


Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-13 08:50:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Grandland-X-w-swojej-najmocniejszej-wersji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt