F1 Meksyk, trzecie miejsce rozstrzygnięte

Rozmiar tesktu A A A
-
F1 Meksyk, trzecie miejsce rozstrzygnięte
Niedzielny wyścig F1 w Meksyku mógł być rozstrzygnięciem mistrzostwa klasyfikacji generalnej. Jednak aby tak się stało musiał by wygrać Rosberg, a Hamilton zająć maksymalnie 10 miejsce. Oba wypadki się nie spełniły, a brytyjski kierowca przedłużył sobie nadzieje na kolejny tytuł o kolejny wyścig. Co się jednak nie udało pierwszym dwóm kierowcom, załatwił Australijczyk Riccardo, który zapewnił sobie już teraz trzecie miejsce na koniec sezonu, dzięki każe którą otrzymał Vettel. Tak jak walka o 1 miejsce, tak też trwa intensywna przepychanka o czwarte miejsce. Tutaj jedna rywalizacja jest większa i toczy się pomiędzy niemieckiemu kierowcy Vettel ( 187 pkt ) , fińskiemu Raikkonen ( 178 pkt ) oraz holenderskiemu Verstappen ( 177 pkt ). Do końca sezonu zostało jeszcze tylko dwa wyścigi, a jak pokazują ostatnie rywalizacje zajmują oni wysokie miejsca na przemian.


Fot. F1

Wyścig w Meksyku odbył się bez większych incydentów nie brakował jednak jak zawsze energicznych i czasem niebezpiecznych manewrów omijania rywali. Hamilton, który startował z pierwszego miejsce nie oddał prowadzenia i trzymał bezpieczny dystans do swojego najgroźniejszego rywala. Szybkiej zmiany oraz mocne zepchnięcia w dół musiał doznać Nico Hulkenberg, który nie był w stanie utrzymać dobrego wyniku z kwalifikacji i z piątek pozycji spadł na siódmą.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-10-31 08:35:14
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/F1-Meksyk--trzecie-miejsce-rozstrzygniete

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt