Mitsubishi i jego nowy Eclipse Cross w Genewie

Rozmiar tesktu A A A
-
Mitsubishi i jego nowy Eclipse Cross w Genewie
Mitsubishi wprowadzi na rynek nową wersję zasłużonego sportowego modelu Eclipse w wersji Crossover, Mitsubishi Eclipse Cross. Premiera modelu będzie miała miejsce 7 marca w Genewie. Jednak w przeciwieństwie do już znanego modelu, nowy Mitsubishi Eclipse Cross zostanie osadzony w bardzo nowoczesnym wyżej zawieszonego nadwoziu Coupe, stąd też dodatek Cross. Nie ma nic w tym dziwnego, Mitsubishi stara się wprowadzać każdy nowy model w wersji wyżej zawieszonej. Dużo niesmaku budzić będzie zapewne tylna część auta i jego dosyć dziwny zabieg przypominający drugi tylny spoiler. Oprócz nowego lekko nieudanego tylnego wyglądu nadwozia, samochód będzie miał do zaoferowania wiele nowości. W tym oszczędne jednostki napędowe. Jak na razie w ofercie znajdą się dwa silniki. Jeden turbodoładowany benzynowy o pojemności 1.5 z 8 biegową przekładnia typu CVT oraz 2.2l wysokoprężny wyposażony w 8 biegową automatyczną przekładnię. W obu wypadkach napęd przekazywany będzie na wszystkie cztery koła poprzez elektronicznie sterowany system. Nowy Mitsubishi Eclipse Cross wyposażony będzie ponadto w zaawansowany system multimedialny wyposażony w obsługę rozwiązań Apple Car Play 3 oraz Android Auto 4. Wymiary wystawowej wersji nowego samochodu to 4.405m długości, 1.805m szerokości i 1.685m wysokości. Rozstaw osi wynosi przy tym 2.670m.


Fot. Mitsubishi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-28 21:46:38
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Mitsubishi-i-jego-nowy-Eclipse-Cross-w-Genewie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt