Zmiany w modelach Toyoty na 2017 rok

Rozmiar tesktu A A A
-
Zmiany w modelach Toyoty na 2017 rok
W ofercie japońskiego producenta Toyota nadejdzie kilka zmian. Samochody tej marki otrzymają nowe opcje wyposażenia. Niektóre zmiany będą jednak dotyczyć wszystkie modele, takie jak nowa powłoka lakierowa w kolorze Tokyo Red, odświeżona oferta tapicerek oraz nowe wzory felg. Wprowadzone zmiany do oferty samochodów Toyoty są zgodne z nową koncepcją tego producenta, która ma przyczynić się do corocznych aktualizacji lakierów oraz elementów stylistycznych samochodów tej marki.


Fot. Toyota

Toyota Yaris, model który produkowany jest od 2011 roku wyłącznie w Europie. Z roku na rok uzyskuje coraz to lepsze wyniki sprzedażowe. Jednym z czynników na taki stan rzeczy w tym roku, to wprowadzenie wersji hybrydowej, która stanowi 40% wszystkich sprzedawanych pojazdów. W tym modelu pojawi się nowy odcień koloru lakieru, który dostępny będzie zarówno w wersji jednokolorowej jak też dwutonowej Selection.
Toyota Auris filar rynkowego sukcesu japońskiej marki w Polsce obok nowego lakieru otrzyma dodatkowo 17” felgi aluminiowe oraz sportowe fotele obszyte alcantrą. Zaawansowany system bezpieczeństwa Toyota Safety Sense dostępny będzie już od wersji Premium, co pozowali znacznie podnieść poziom ochrony zarówno pasażerów jak też przechodniów w sytuacjach wyjątkowo niebezpiecznych.

Fot. Toyota

Toyota Verso jedyny Van japońskiej marki oferowany na Europejskim rynku dostępny będzie także z nowym lakierem Tokyo Red, 17” felgami oraz nową tapicerką. Ponadto w ofercie znajdzie się praktyczny system ułatwiające składanie i rozkładanie siedzeń Easy Flat. Flagowy model w Europie Toyota Avensis w drugim kwartale 2017 roku wzbogacona zostanie o 18” felgi oraz powłokę lakierniczą w odcieniu Tokyo Red.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-12-29 08:57:33
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Zmiany-w-modelach-Toyoty-na-2017-rok

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt