Toyota wprowadza na rynek odświeżoną Toyota Corolla

Rozmiar tesktu A A A
-
Toyota wprowadza na rynek odświeżoną Toyota Corolla
Najnowsza odsłona popularnego kompaktowego sedana oferowanego przez japońskiego producenta zadebiutuje w Polsce już w lipcu. Jednak już teraz można składać będzie zamówienia na nowy model Toyota Corolla. Cena odświeżonego samochodu zaczynać będzie się od 67 400 zł. Liczący 50 lat model, sprzedany został we wszystkich swoich generacjach i odsłonach 44 miliony razy. Japoński producent w nowej odsłonie modelu postawił przede wszystkim na odświeżenie wyposażenia multimedialnego oraz nowych systemów bezpieczeństw, które dostępne będą już w standardzie od wersji Premium.


Fot. Toyota

Toyota Corolla to więcej niż tylko kolejny model w ofercie japońskiego producenta. Samochód ten to część historii samej marki, które trwa od 50 lat, 11 generacji modelowych. Pojazd utrzymuje globalnie 20% udziału w sprzedaży nowych samochodów. Mimo tak ważnej pozycji w nowych modelach Toyota Corolla nie zobaczymy jak na razie hybrydowej wersji. Pod maską znajdą się jak na razie trzy wersje silników. Dwie jednostki to benzynowe, 1.33l ( 99 KM ) i 1.6l ( 132 KM ) oraz jedna wysokoprężna 1.4l ( 90 KM ). To jak na razie wszystko co japoński producent zaoferuje jak na razie w tym modelu.

Fot. Toyota

Odświeżona Toyota Corolla wykorzysta z najnowszego systemu multimedialnego pozwalająca na prostą i bezproblemową integrację urządzenia mobilnego z komputerem. W razie potrzeby samochód może stać się routerem, który zarządza udostępnionym internetem pomiędzy użytkownika samochodu. Pakiet bezpieczeństwa stanie się standardem. Jeszcze nie w wersji podstawowej, ale pierwszej nad nią. Odmieniona stylistyka samochodu skierowana została bardziej ku biznesowej klienteli.

Fot. Toyota

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-06-15 23:49:30
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Toyota-wprowadza-na-rynek-odswiezona-Toyota-Corolla

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt