Renault Alaskan, Francuski producent wchodzi na nowe tereny

Rozmiar tesktu A A A
-
Renault Alaskan, Francuski producent wchodzi na nowe tereny
Francuski producent podszedł do tematu ofensywa produktowa bardzo odważnie. Portfolio nowych samochodów Renault rośnie w bardzo szybkim tempie, w którym znajdziemy bardzo dużo odświeżonych modeli z nowymi generacjami, ale także wiele nowych pojazdów. Jednym z nich to Renault Alaskan. Pierwszy w swoim rodzaju oraz pierwszy Pickup w ofercie francuskiego producenta. Rynek samochodów typu pickup od kilka lat rośnie. Samochody mimo swojego pierwotnego przeznaczenia, znajdują także duży rynek zbyt u klientów nie związanych tradycyjnie z budowami lub polami uprawnymi.


Fot. Renault

Renault Alaskan to pick-up z ładowności do 1 tony. Nadwozie utrzymany zostały w aktualnej stylistyce Renault. Mimo czysto transportowej charakterystyczne modelu, znajdziemy w nim przeważająco sportową dynamikę stylizacji nadwozia. Do ciężkich zdań w terenie lub na budowie zatrudniona została jednostka wysokoprężna dCi o pojemności 2.3l. Idealnie nadająca się także do ciągnięcia ciężkich przyczep. Mimo swojego tradycyjnego przeznaczenia, samochód prezentuje się wewnątrz komfortowo oraz pozwala na przewiezienie nawet do 5 osób w kabinie. Dodatkowo pozostawiając bardzo dużą przestrzeń bagażową z dostępem do świeżego powietrza. Samochód będzie stanowić jedną z premier podczas zbliżających się targów w Paryżu na jesieni.

[od_zdjecie3]
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-07-04 08:02:38
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Renault-Alaskan--Francuski-producent-wchodzi-na-nowe-tereny

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt