Traficar teraz także na Śląsku i do Zagłębia

Rozmiar tesktu A A A
-
Traficar teraz także na Śląsku i do Zagłębia
Polska firma carsharingowa Traficar, od 20 marca rozbudowała swoją sieć usługi wypożyczania samochodów o kolejne lokalizacje. Po sukcesie w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Trójmiasta, gdzie z samochodów tej firmy korzysta już ponad 75 000 użytkowników. Usługa oraz samochody Renault Clio dostępne będą teraz także na Śląsku i w Zagłębiu. Na nowym obszarze działania dostępnych będzie 300 nowych samochodów francuskiej marki Renault. Usługa wypożyczania na krótki czas samochodu obejmie takie nowe aglomeracje jak w Będzinie, Bytomiu, Chorzowie, Dąbrowie Górniczej, Gliwicach, Jaworznie, Katowicach, Mikołowie, Mysłowicach, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu, Tychach i Zabrzu oraz na lotnisku w Pyrzowicach. Koszt przejazdu kilometra to 0.80 zł, do tego dochodzi jeszcze opłata za czas minuty jazdy 0,50 zł lub czas minuty postoju czas postoju 0,10 zł. Strategicznym partnerem Traficar jest PKN ORLEN. Dużą zaletą usługi firmy Traficar to możliwość pozostawieniu samochodu w każdym dozwolonym do tego miejscu, ważne aby był to obszar ogólnodostępny.


Fot. Traficar

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-04-11 23:20:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Traficar-teraz-takze-na-Slasku-i-do-Zaglebia

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt