Ford wierzy w rynek europejski

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford wierzy w rynek europejski
Mimo, że rynek europejski od kilku lat coraz bardziej się kurczy i do eldorado motoryzacyjnego mu daleko, Ford nie chowa głowy w piasek. Wręcz przeciwnie, zgodnie z powiedzeniem "atak jest najlepszą obroną", na naszym rynku pojawią się już niedługo nowe samochody tej marki. Jednym z nich jest wyczekiwany Muscle Car Forda, legenda szos - Mustang.


W Amsterdamie 6 września odbyła się konferencja Forda, gdzie zaprezentowana została strategia producenta na najbliższe lata. Nie zabrakło także nowości motoryzacyjnych, które mają pomóc amerykańskiej marce w zdobyciu nowych klientów.

Ford, jako producent globalny, w najbliższych latach będzie posiadał tę samą ofertę samochodów na wszystkich rynkach, do których dociera ze swoją gamą. Nie trudno zgadnąć, że najbardziej oczekiwanym modelem jest właśnie Mustang. Zanim jednak zostanie wprowadzony do sprzedaży na Starym Kontynencie, najpierw na początku przyszłego roku pojawi się nowa Kuga, a w ciągu najbliższych 18 miesięcy zobaczymy także jej mniejszego brata - model EcoSport. Następnym pewnym autem, które pojawi się w Europie, będzie najbardziej luksusowy wśród Fordów - model Edge. Jak dotąd można go kupić tylko w Ameryce.

Nowy Mondeo pojawi się po raz pierwszy z napędem na cztery koła, a także w wersji hybrydowej. W tym produkowanym od 1993r. samochodzie segmentu D, zaskoczeniem może być także najnowszy silnik o pojemności 1.0l, z EcoBoostem. Prócz wspomnianych zapowiedzi, doczekamy się niedługo nowej Fiesty, która znów będzie o krok przed konkurencją, wprowadzając wiele innowacji wobec konkurencyjnych modeli.

Duże zmiany czeka także samochody użytkowe Forda. Odczują to w najbliższym czasie takie modele, jak Transit, Transit Custom, Transit Connect i Transit Courier, jak również rodzina modeli Tourneo.

W Fordach pojawią się ponadto pasy bezpieczeństwa z airbagami dla pasażerów na tylnej kanapie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-09-12 21:07:15
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-wierzy-w-rynek-europejski

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt