Poznań Motor Show: Wrota do nieba motoryzacyjnego otwarte

Rozmiar tesktu A A A
-
Poznań Motor Show: Wrota do nieba motoryzacyjnego otwarte
Po raz kolejny w stolicy Wielkopolski, w Poznaniu rozpoczęły się największe motoryzacyjne targi Polski. Od 1 do 3 kwietnia fani motoryzacji będą mogli zobaczyć wiele nowości światowych. Duża część wystawionych samochodów miała swoją premierę dopiero co w Genewie. Poznań stał się też miejscem jednej europejskiej premiery, modelu Hyundai Elantra. Wydarzyło się to po raz pierwszy w historii tych targów. Daje to też do zrozumienia, że Polska staje się coraz bardziej ważnym rynkiem dla międzynarodowych koncernów motoryzacyjnych.


Fot. moj-samochod.pl

Na targach Motor Show Poznań 2016 wystawiło się ponad 30 między narodowych marek samochodowych. Do tego dochodzą jeszcze liczne firmy specjalizujące się w tuningu, częściach zamiennych, motocyklach jak też akcesoriach upiększające samochody. Dla zwiedzających przygotowane zostały także liczne interaktywne zabawy. Dodatkowo osoby posiadające prawo jazdy będą mogli przetestować właściwości terenowe wybranych modeli marek Audi oraz BMW. Przemieszczając się po wyznaczonym torze przeszkód.

Fot. moj-samochod.pl

Targi motoryzacyjne to nie tylko samochody. Ważną rolę pełnią także przepiękne hostessy. Jak przystało Polki są najpiękniejsze, kto w to nie wierzy na Motor Show Poznań przekona się, że to jednak prawda. Na stanowisku Toyota w asyście dwóch naszych słowiańskich piękności można wziąć udział w konkursie organizowanego przez japońską markę. Zapraszamy serdecznie na targi Motor Show Poznań, aby tegoroczny była dużo bardziej liczna niż ta w 2015. Kiedy to na targach w Poznaniu przyszło rekordowo 113 337 osób.

Fot. moj-samochod.pl

Nasz TOP10 samochodów na tegorocznych targach samochodowych w Poznaniu, które trzeba zobaczyć:

1. Skoda Rapid Sport ( nie trafi do produkcji :( )
2. Infiniti Q60
3. Hyundai Elantra
4. Nissan Juke 2.0 R
5. Audi eTron Concept ( Polskie dzieło )
6. Seat Ateca
7. Hyundai IONIQ
8. Kia Niro
9. Maserati Levante
10. Renault Megane Grandtour
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2016-03-31 23:04:46
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Poznan-Motor-Show--Wrota-do-nieba-motoryzacyjnego-otwarte

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt