Wyższy poziom dynamiki dla Audi R8 i Audi TT

Rozmiar tesktu A A A
-
Wyższy poziom dynamiki dla Audi R8 i Audi TT
Niemiecki producent Audi raz jeszcze poprawia właściwości swoich sportowych modeli Audi R8 oraz Audi TT. Samochody będzie można wzbogacić o specjalne części, które raz jeszcze poprawią dynamikę tych modeli. Zamiana standardowych elementów, które znajdują się na wyposażeniu auta będzie można zamienić na specjalne. Jedna zaleta tych elementów to sumaryczne obniżenie waga samochodu. Już na samych specjalnych, bezpośrednio zaczerpniętych z motosportu felgach kierowcy Audi TT zyskują o 7,2 kg, a w przypadku Audi R8 o 8 kg mniej na wadzę auta. Ponadto samochód wyposażyć będzie można w specjalne dwa pakiety aerodynamiczne. Które poprawiają docisk i co za tym idzie lepsze prowadzenie. Do tego model Audi TT będzie mógł poruszać się z prędkością nawet do 280 km/h.


Fot. Audi

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-09-01 08:15:34
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Wyzszy-poziom-dynamiki-dla-Audi-R8-i-Audi-TT

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt