Seat Leon Cupra to za mało będzie mocniejsza wersja

Rozmiar tesktu A A A
-
Seat Leon Cupra to za mało będzie mocniejsza wersja
Hiszpański producent Seat przygotował na zbliżające się targi IAA, które rozpoczną się 12 września we Frankfurcie kilka ważnych premier. Jedną z nich to najbardziej sportowa odsłona modelu Seat Leon. Dotychczas auto w tej wersji oznaczone było wyłącznie jako Cupra. We Frankfurcie poznamy zatem mocniejszą wersją Seat Leon Cupra R. Auto oferowane będzie w dwóch wersjach mocy, w zależności od wybranej przekładni z napędem na przednią oś. Do tego dojdzie jeszcze duża ilość modyfikacji nadwozia, które mają pozytywny wpływ nie tylko na optyczną stronę samochodu, ale także jego właściwości jezdne.


Fot. Seat

Seat Leon Cupra R oferowany będzie w dwóch wersjach mocy. Klienci, którzy zdecydują się na manualną sześciostopniową przekładnie mogą liczyć na 310 KM. Dla tych co wolą automatyczną Seat Leon Cupra R będzie miał pod maską 300 KM. Aby stać się właścicielem takiego samochodu będzie trzeba się jednak mocno pospieszyć. Do sprzedaży trafi wyłącznie 799 sztuk tej najbardziej sportowej ulicznej odmiany modelu Seat Leon. Oprócz większej mocy pod maską klienci mogą liczyć także na całkowicie nowy układ wydechowy. Do tego dochodzi pakiet spoilerów wykonanych w włókna węglowego. Tarcze hamulcowe wymienione zostały na te zdobione marką Brembo. Nie zabraknie także aktywnego zawieszenia DCC. Pod względem wizualnym samochód wyróżniać będzie się jeszcze poprzez takie elementy jak logo producenta, felgi, obudowy lusterek oraz wykończenie wnętrza, które są dostępne kolorystyce miedzi.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-09-05 01:20:33
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Seat-Leon-Cupra-to-za-malo-bedzie-mocniejsza-wersja

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt