Ford Fiesta Active nowy crossover amerykańskiego producenta

Rozmiar tesktu A A A
-
Ford Fiesta Active nowy crossover amerykańskiego producenta
Ford Fiesta Active to kolejny model z nowej rodziny crossoverów amerykańskiego producenta na rynku Europejskim. Nowy samochód już niebawem zawita w salonach. Jako że Ford Fiesta Active bazuje na nowej generacji Ford Fiesta, poziom wyposażenia jak też oferta jednostek będzie taka sama. Dodatkowo auto otrzyma kilka rozwiązań, które dostępne są z racji większego prześwitu. Auto ma zapewnić kierowcy ten sam poziom właściwości jezdnych jak auto ze standardowym prześwitem. Stylistycznie samochód wyróżnia się dzięki osłonom progów przy dolnej krawędzi nadwozia jak też osłonom nadkoli. Kolejne elementy, które wypływają na bardziej terenowy wygląd to unikalne obręcze kół oraz chromowane relingi dachowe.


Fot. Ford

Oferta jednostek benzynowych rozpoczyna turbodoładowany wielokrotnie wyróżniany i nagradzany silnik 1.0 EcoBoost o mocy 100 KM. Silnik ten oferowany będzie dodatkowo w wersji mocy 125 KM oraz 140 KM. Ofertę jednostek uzupełniać będzie jeszcze silnik wysokoprężny o pojemności 1.5 TDCi. Jednostka dostępna będzie w dwóch wariantach mocy 85 KM i 120 KM. Oferta napędów wzbogacona została o dodatkowy moduł trybu jazdy. Kierowca dzięki temu może dobrać idealne ustawienia do warunków drogowych. Dostępne tryby to Normal, Eco oraz Slippery. Wszystkie jednostki dostępne są z układem Start&Stop. Tylko podstawowa 85 konna jednostka wysokoprężna występuje także w wersji bez systemu Start& Stop.

Fot. Ford

Ford Fiesta to pierwszy model amerykańskiego producenta na europejskim rynku, który oferowany jest z zaawansowanym systemem multimedialnym SYNC3 połączony z rozwiązaniem audio B&O Play. Ten sam system multimedialny i audio oferowany jest także w Ford Fiesta Active. Samochód standardowo oferowany jest wraz z 6,5 calowym dotykowym ekranem, który za dopłatą można zamienić na 8 calowy. Moc nagłośniania wynosi pokaźne 675 W. Standardowo pojemność bagażnika wynosi 311 litrów, które po złożeniu tylnej kanapy można zwiększyć do 1093 litrów. Wobec standardowej wersji modelu auto dysponuje większym aż o 18 mm prześwitem. Ford Fiesta w wersji Active może pochwalić się także większym rozstawem kół o 10 mm.

Fot. Ford

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-05-24 14:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Ford-Fiesta-Active-nowy-crossover-amerykanskiego-producenta

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt