Hyundai rozpoczyna wyprzedaż samochodów z rocznika 2015

Rozmiar tesktu A A A
-
Hyundai rozpoczyna wyprzedaż samochodów z rocznika 2015
Do końca roku jeszcze zostało 2 miesiące, jest to już najwyższy czas aby opróżnić magazyny z samochodów z aktualnego rocznika. Koreański producenta przygotował wiele ciekawych przecen, które pozwolą cieszyć się nie tylko dużo tańszym, ale dodatkowo bardzo dobrze wyposażonym samochodem. Obniżki cen sięgają nawet do 29 tyś zł. Dotyczy to jednak wyłącznie modelu ix35, samochód który został zastąpiony przez nowego Tuscon.


Fot. Hyundai

Regularne modele i20, ix20, i30 i40 oraz nowy Tuscon z 2015 roku będzie można zakupić ze zniżką do 9 tyś zł. Największe spadki cen dotyczyć będą pojazdów z silnikami wysokoprężnymi. Dodatkowo modele i20 oraz i30 otrzymają pakiet zawierający dodatkowe wyposażenie. Wyróżniający się samochód w wyprzedaży Hyundaia zapewne można uznać i20 z silnikiem benzynowym, którego obniżka wynosi 5 tyś zł. Wszystkie modele wyprzedawane za wyjątkiem ix35 objęte zostały promocyjną ofertą na ubezpieczenie, wynosząca zaledwie 2,5% wartości samochodu.

Fot. Hyundai

Wszystkie pojazdy dostępne są także z promocyjnym finansowaniem. Kredytem 50/50, 4x25 lub kredytem z obniżonym oprocentowaniem. Dodatkowo będzie można pozostawić swój stary samochód w rozliczeniu. W tym wypadku będzie można zdobyć nawet 4 tyś zł dodatkowego upustu w ramach wykupu starego pojazdu. Wszystkie samochody zakupione w wyprzedaży także otrzymają pełny 5 letni plan gwarancji bez limitów kilometrów, w którym zawarta jest także 5 letnia usługa Assistance.

Fot. Hyundai

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2015-11-03 20:53:37
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Hyundai-rozpoczyna-wyprzedaz-samochodow-z-rocznika-2015

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt