Mniej męczące mycie samochodu dzięki Easyforce

Rozmiar tesktu A A A
-
Mniej męczące mycie samochodu dzięki Easyforce
Jako lider rynku urządzeń do czyszczenie zewnętrznego w tym samochodów, firma Kärcher wprowadza produkty wzbogacone o rozwiązanie Easyforce. Zestaw rozwiązań ułatwiających użytkowanie urządzenia do mycia ciśnieniowego. Aby ułatwić codzienne użytkowaniu urządzeń firmy przepracowane zostały liczne elementy urządzeń czyszczących tej firmy. Pistolet stracił swój spust, a zastąpiony został on przez docisk dłonią od tyłu. Co ma zdecydowanie zmniejszyć poziom zmęczenia przy długim użytkowaniu urządzeń czyszczących. Do tego pistolet jest symetryczny co umożliwia pracę zarówno prawo jak też leworęcznym użytkownikom. Wszystkie zmiany przyczyniły się do tego że użytkowaniu urządzenia z mocą 250 bar nie stanowi większego obciążenia. Maksymalna moc urządzeń czyszczących może wynosić nawet 300 bar. Do tego proces wymiany końcówek został raz jeszcze przepracowany. Tak aby można było zmieniać dyszę jeszcze szybciej. Teraz wystarczy tylko jeden 360 stopniowy obrót i obwód jest w pełni szczelny i gotowy do użycia.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-04-17 17:50:31
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Czesci-samochodowe/Mniej-meczace-mycie-samochodu-dzieki-Easyforce

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt