W Sixt Rent a Car wynajęcie BMW X1 na minuty

Rozmiar tesktu A A A
-
W Sixt Rent a Car wynajęcie BMW X1 na minuty
Wypożyczalnia Sixt Rent a Car Polska oraz BMW udostępnili usługę wynajmuj modelu BMW X1 na minuty. Wynajęcie samochodu działa jednak wyłącznie na terenie Zakopanego i do końca ferii. Akcje jest formą promocji kompaktowego wyżej zawieszonego modelu BMW X1. Dzięki możliwości wynajmu auta na niedługi czas będzie można przy okazji przetestować jego możliwości poza ulicą na zaśnieżonych szlakach. Każdy z dwunastu samochodów będzie posiadał napęd na cztery koła oraz zestaw akcesoria do przewożenia sprzętu do sportów zimowych.. Punkty wypożyczenia samochodów ulokowane są w strategicznych turystycznych miejscach takich jak: Krupówki, stacja narciarska Kotelnica oraz stacja narciarska Jurgów Ski. Kolejny plus to wyznaczone miejsca parkingowe, co nie tylko zaoszczędzi czas ale także nerwy.


Fot. BMW

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-19 23:08:21
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/W-Sixt-Rent-a-Car-wynajecie-BMW-X1-na-minuty

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt