Porsche Cayenne Turbo z duszą 911

Rozmiar tesktu A A A
-
Porsche Cayenne Turbo z duszą 911
Podczas tegorocznych targów we Frankfurcie premierę miała topowa wersja nowej trzeciej generacji Porsche Cayenne. Model w wersji Turbo wyposażony został w szereg rozwiązań, które aktywnie wpływają na dynamikę oraz przyczepność auta. Jako topowa wersja modelu Porsche Cayenne Turbo może poszczycić się 4 litrową jednostką V8 o mocy 550 KM ( wzrost o 30 KM ) oraz 770 Nm ( wzrost o 20 Nm ). Już w tej wersji samochód przyspiesza w zaledwie 4,1 sekundach do 100 km/h. Jednak może jeszcze szybciej dzięki pakiecie Sport Chrono, dla auta z tym pakietem wartość ta obniża się do zaledwie 3,9 sekundy. Maksymalna prędkość w obu wypadkach wynosi 286 km/h.


Fot. Porsche

Samochód wyposażony został dodatkowo w wiele elementów, które mają wpływa na wartości aerodynamiczne tak jak nowy adaptacyjny spoiler dachowy, aktywne podwozie z trójkomorowym zawieszeniem pneumatycznym. Nowe Porsche to jednak nie tylko SUV z czysto sportową duszą, ważnym elementem wyposażenia to także dobre samopoczucie. Za nie odpowiada między innymi 710W system audio marki BOSE. Do tego dochodzą jeszcze sportowe fotele z odwołaniem do modelu 911. Są one regulowane w 18 miejscach i mimo że są sportowe oferują kierowcy wysoki poziom komfortu. Pierwsze Porsche Cayenne z topowej wersji Turbo spodziewane są w Polsce na koniec 2017 roku. Cena za samochód zaczyna się od 676 920 zł.

Fot. Porsche

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-10-22 13:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Porsche-Cayenne-Turbo-z-dusza-911

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt