Citroen Technospace kawałek przyszłości juz dziś

Rozmiar tesktu A A A
-
Citroen Technospace kawałek przyszłości juz dziś
Francuski producent samochodów, Citroen, zaprezentuje na targach w Genewie swoje najnowsze dzieło. Model z oznaczeniem Technospace będzie następcą cieszącej się od 1999 roku serii Picasso. Samochód w wersji ulicznej zaprezentowany zostanie w drugiej połowie 2013 roku, zapewne podczas targów we Frankfurcie, wtedy też trafi na do sprzedaży.
Jak na razie, oprócz kilku zdjęć oraz parametrów, wiele o tym modelu nie wiadomo. Wymiary Citroena Technospace przedstawiają się następująco: 4.43m długości, 1.83m szerokości oraz 1.61m wysokości. Pojemność bagaznika będzie wyniosić 547 litrów.Wnętrze ma być naszpikowane elektroniką, jak to już jest znane z francuskich produktów. Największą uwagę będzie na siebie skupiał duży, 12” ekran dotykowy z high definition, który będzie także służył jako centrum sterowania samochodem.Citroen Technospace to jednak nie tylko nowoczesny, ekspresyjny i silny design oraz nowe wymiary; premiera zapowiada także nowe podejście do ekonomii i ekologii. Zastosowanie nowej platformy oraz silników spowodowało obniżenie emisji spalania do zaledwie 98 g/km.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2013-02-19 23:59:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Citroen-Technospace-kawalek-przyszlosci-juz-dzis

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt