Kimi Raikkonen zwycięża po 112 wyścigach

Rozmiar tesktu A A A
-
Kimi Raikkonen zwycięża po 112 wyścigach
Wyścig w Stanach Zjednoczonych mógł zakończyć walkę o tegoroczny tytuł na rzecz Lewisa Hamiltona. Jednak plan ten przekreślił mu Kimi Raikkonen. Fin w swoim Ferrari udowodnił że nadal jest niebezpieczny, wygrywając ważny wyścig. Ostatnie pierwsze miejsce, Kimi Raikkonen zajął 112 wyścigów temu. Podczas rywalizacji w Australii w roku 2013. Na drugim miejscu na podium znalazł się Max Verstappen tuż przed Lewis Hamiltonem. Miejsce niżej za kierowcą z Wielkiej Brytanii znalazł się Sebastian Vettel, który traci po wyścigu w Stanach Zjednoczonych już 73 punktów. Kierowca pochodzący z Niemiec zachował tylko i wyłącznie matematyczne szanse na zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Do końca sezonu pozostały tylko i wyłącznie trzy wyścigi. Najbliższy już w Meksyku, gdzie wysoko prawdopodobnie poznamy tegorocznego mistrza F1.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-03-15 04:15:10
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Kimi-Raikkonen-zwycieza-po-112-wyscigach

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt