Volvo V40 Cross Country - kolejny w rodzinie

Rozmiar tesktu A A A
-
Volvo V40 Cross Country - kolejny w rodzinie
Historia modeli Cross Country rozpoczęła się w roku 1997, wtedy to właśnie pojawił się zmodyfikowany V70. Nowe V40 nawiązuje do tego udanego kroku sprzed 15 lat i w taki sposób właśnie powstała nowa jego wersja. Mimo, iż samochód pozwala na swobodny przejazd po lekkim terenie, nadal cechuje się nieskazitelną, elegancką linią i być może dlatego nie przeszedł do rodziny XC.


Tak jak wersja R-Design, w Cross Country znajdziemy dokładnie te same silniki, więc parametry oprócz jednego nie uległy zmianie. Samochód jest teraz o 4 cm wyższy, dzięki czemu przejazd przez lekki teren nie powinien stanowić dla niego większej przeszkody. Mimo, że dane się nie zmieniły, model otrzymał trochę zróżnicowany wygląd zewnętrzny. Koła, które znajdują się w tej wersji, zostały zapożyczone z modelu V70 i na oponach mogą znaleść się nawet 19” felgi. Przedni zderzak, progi i tylny zderzak, otrzymały czarną osłonę plastikową, która podkreśla bardziej terenowy styl. Na wymienionych częściach znalazły się także zaślepki metalowe, które nadają bardziej sportowego ducha.

Samochód zaprojektowany został głównie z myślą o rynku europejskim, na którym coraz większą popularnością cieszą się samochody z segmentu Crossover. Drugim rynkiem docelowym jest rynek chiński. Produkcja samochodu ruszy już w listopadzie tego roku, w fabryce w Europie.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2012-09-20 22:50:07
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Volvo-V40-Cross-Country-kolejny-w-rodzinie

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt