Opel Movano uniwersalny dostawczy samochód

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Movano uniwersalny dostawczy samochód
Niemiecki producent samochód Opel wprowadza kluczowe zmiany do rodziny swoich największych dostawczych modeli Opel Movano. Samochód przeszedł klika kluczowych zmian stylistycznych, które mają na celu jeszcze lepszego wyróżnienia jego pośród konkurencji. Dostawcze auto dostępne jest w opcji czterech długości oraz trzech wysokości. Co przekłada się na nawet 150 fabrycznych wersji – w tym furgonu, furgonu z kabiną, platforma, osobowe, skrzynie ładunkowe, wywrotki oraz zabudowy kontenerowe. W zależności od wersji auta, może ono mieć nawet 4,5t masy całkowitej, przy ładowności do nawet 2,4 tony oraz maksymalnym uciągowi 3,5t w wersji samochodu holującego.


Fot. Opel

W wersji furgonu szerokość bocznych drzwi pozwalają na bezproblemowe załadowania europalety. W zależności od wersji do Opel Movano można pomieścić nawet do 5 takich palet. Wnętrze auta zostało raz jeszcze dopracowane, aby zapewnić nie tylko odpowiedni komfort, ale także dać możliwość pracy papierkowej. Wraz z nową odsłoną modelu, w rodzinie aut Opel Movano debiutuje system multimedialny Navi 50 IntelliLink Pro wyposażony w czytelny 7 calowy dotykowy ekran. Rozwiązanie współpracuje zarówno z systemami mobilnymi Android ( Android Auto ) jak też iOs (CarPlay). Nowy Opel Movano otrzymał także szereg nowych rozwiąząń w zakresie bezpieczeństwa aktywnego.

Fot. Opel

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-05-18 07:30:02
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Opel-Movano-uniwersalny-dostawczy-samochod

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2019 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt