Lexus odświeża model CT 200h

Rozmiar tesktu A A A
-
Lexus odświeża model CT 200h
Aktualna generacja modelu Lexus CT 200h zadebiutowała na rynku w 2011 roku. Od tego czasu do odbiorców dotarło 300 000 sztuk tego samochodu, z tego ponad 75 000 do klientów w Europie. Przyszłoroczna edycja samochodu czeka kilka modyfikacji, będą to najpewniej ostatnie zmiany przed zakończeniem produkcji auta. Kosmetyczne zmiany obejmą nadwozie oraz wnętrze auta, w tym samochód otrzyma nowe bardziej ekskluzywne wyposażenie. Na zewnątrz auto zdobić będą nowe światłą LED do jazdy dziennej oraz reflektory w tej samej technologii.


Fot. Lexus

Do tego samochód otrzyma odświeżone 15 oraz 17 calowe wzory felg jak też całkowicie nowe 16 calowe w czarnym odcieniu dla wersji Lexus CT 200h F-Sport. Wnętrze otrzymało wyższej jakości i milsze w dotyku materiały, które oferowane będą także w nowych odcieniach. Do tego konsolę centralną zdobić będzie mógł teraz opcjonalny większy bo aż 10,3 calowy dotykowy ekran. Wraz z nim dostępny będzie nowy system audio marki Mark Levinson wyposażony w 13 głośników. Lexus CT 200h wzbogacony zostanie także o najnowsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa aktywnego wraz z najnowszej generacji systemu Lexus Safety System+.

Fot. Lexus

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-11-10 17:00:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Lexus-odswieza-model-CT-200h

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt