Opel Astra TCR na 2017 w ostatniej fazie rozwoju

Rozmiar tesktu A A A
-
Opel Astra TCR na 2017 w ostatniej fazie rozwoju
Już 2 kwietnia rozpocznie się nowy sezon rywalizacji na europejskich torach wyścigowych serii TCR. Każdy z liczących się producentów przygotowuje najbardziej sportowe odmiany swoich modeli spełniające odpowiednie homologacje, które przeznaczone są dla zespołów prywatnych. W przypadku modelu Opel Astra, Opel zaciągnął do współpracy firmę Kissling Motorsport. Pomaga ona w przygotowaniu samochodu. Nowa sportowa Astra TCR dysponować będzie silnikiem o mocy 350 KM. W skład wyścigów w klasyfikacji TCR wchodzą: 1 rywalizacja światowa oraz dodatkowo 11 krajowych i regionalnych. Samochody te biorą także udział w najbardziej wymagających wyścigach serii 24h godzinne wyścigi, na takich torach jak Nurburgring, Barcelona czy też Dubaj. Finalne sprawdzanie spełnienia wymogów homologacji Astry TCR odbędą się 1 i 2 marca na torze Adria niedaleko od Wenecji. Testy wykonywane będą także w trakcie trwania sezonu tak aby zagwarantować wszystkim rywalizujących równe szanse.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-02-11 09:27:35
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Sporty-motoryzacyjne/Opel-Astra-TCR-na-2017-w-ostatniej-fazie-rozwoju

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt