Nowa Mazda 2 już na początku 2020 roku

Rozmiar tesktu A A A
-
Nowa Mazda 2 już na początku 2020 roku
W salonach japońskiego producenta Mazda zapowiada się kolejna premiera. Tym razem będzie to miejski model Mazda 2, która w salonach u dealerów pojawić ma się na początku 2020 roku. Cenniki oraz pełna specyfikacja dostępna będzie dużo wcześniej bo już na jesieni tego roku. Nadwozie miejskiego przedstawiciela segmentu B prezentuje się zgodnie z najnowszą stylistyką KODO. Dzięki czemu oprócz sportowej dynamiki, auto otrzymało także bardziej prestiżową linię. Całość podkreślają duże jak na ten segment 16 calowe felgi aluminiowe w wysokim połysku. Wnętrze auta to połączenie harmonii i przestrzeni. Wobec poprzedniej odsłony prezentuje się ono jeszcze lepiej, wszystko dzięki nowym wyższej klasy materiałom oraz odświeżonej kolorystyce. Auto może pochwalić się ponadto jeszcze lepiej wyciszoną kabiną. Nowe fotele przednie zapewniają jeszcze lepsze wrażenie z jazdy, a dzięki nowym możliwościom ustawienia siedzenia skutecznie eliminują zmęczenie podczas długich podróży. Nowy wyższy poziom komfortu już w podstawowej wersji auta można poprawić, dzięki takim opcjom jak podgrzewana kierownica, elektrochromatyczne lusterko wewnętrzne, najnowszej generacji system multimedialny Mazda Connect współpracujący z Apple CarPlay oraz Android Auto jak też systemami bezpieczeństwa i-Activesense. Mazda 2 to przy okazji kolejny model w ofercie japońskiego producenta, który wyposażony jest w system GVC Plus, odpowiedzialny za zawieszenie oraz gwarancje płynnej jazdy. Japoński przedstawiciel segmentu B będzie kolejnym autem z opcjonalną jednostką napędową z układem hybrydowym Mazda M Hybrid. Elektroniczne wsparcie oferowane będzie w topowej jednostce o mocy 90 KM. Standardowo silnik oferowany będzie wraz z sześciobiegową manualną przekładnią, którą można opcjonalnie zamienić na automatyczną z sześciostopniową. Podstawowa jednostka w modelu Mazda 2 będzie 1.5l silnik o mocy 75 KM.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2019-07-21 18:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Nowa-Mazda-2-juz-na-poczatku-2020-roku

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt