Fusion doczekał się następcy

Rozmiar tesktu A A A
-
Fusion doczekał się następcy
Ford Fusion, produkowany od 2002 roku, poznał swojego następcę. Co prawda na razie jest to tylko model koncepcyjny, ale oznacza to, że na targach we Frankfurcie we wrześniu tego roku, lub w Genewie za rok. pojawi się gotowy model. Który następnie zostanie wprowadzony do produkcji. Nowy model Forda - B-max, to kolejna rozbudowa linii samochodów koncepcyjnych, o nazwie iosis, która została wprowadzona w 2009 roku.


B-max reprezentuje, podobnie jak jego poprzednik, segment-B. Jest mniejszy od swojego większego brata - C-Max o niecałe 32 cm. W modelu koncepcyjnym postawiono przede wszystkim na wygodę pasażerów. Bardzo ucierpiał przez to bagażnik, który wobec poprzedniej wersji jest niestety skąpy. Rzecz, która rzuca się od razu w oczy, to brak słupka-b. W tym samochodzie przednie drzwi otwierają się w tradycyjny sposób, natomiast drzwi tylne są przesuwane, tak jak w grande C-max. Nowy system drzwi może być przydatny przede wszystkim podczas zapinania dzieci w fotelikach, lub przy załadowywaniu bagaży większych gabarytowo.

Mimo braku słupka-b w strukturze samochodu, producent zapewnia, że bezpieczeństwo pasywne tego modelu nie ucierpiało, dzięki użyciu bardzo mocnej stali.

W samochodzie ma się znajdować silnik 1.0 EcoBoost. Jest to technologia, którą znamy już z nowych jednostek 1.6l i 2.0l Forda. Samochód ma być dzięki temu bardzo ekologiczny i oszczędny. System Start/Stop oczywiście znajdować się będzie w standardzie.

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2011-03-02 02:01:58
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Fusion_doczekal_sie_nastepcy

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt