Audi A4 internetowym samochodem roku 2016

Rozmiar tesktu A A A
-
Audi A4 internetowym samochodem roku 2016
Od sześciu lat już portal otomoto.pl publikuje co rok ranking najbardziej popularnych modeli roku. Na podstawie danych z ponad miliarda zapytań wykonanych na łamach tego portalu wyłaniany jest zwycięzca. W roku 2016 najczęściej szukanym autem był model Audi A4 tak jak to miało miejsce w roku 2015. W wyszukiwarce tego portalu model ten poszukiwany był 16,7 miliona razy, co jest wzrost o 2.3 miliona zapytań wobec poprzedniego okresu. Największym powodzeniem cieszył się Audi A4 w wersji nadwozia Sedan 50,7% zapytań. W pierwszej dziesiątce wyników rankingu znalazły się jeszcze Audi A6 na szóstym oraz A3 na dziewiątym miejscu. Gdyby jednak wziąć pod uwagę tylko samochody nowe Audi A4 zajął czwarte miejsce. Pierwsze miejsce przypadło niemieckiemu modelu produkowanemu w Polsce Opel Astra.
mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2017-03-22 12:45:12
Tu możesz podyskutować o artykule: https://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Audi-A4-internetowym-samochodem-roku-2016

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2020 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt