Sportowe coupe Mercedes AMG GT w czterodrzwiowej wersji

Rozmiar tesktu A A A
-
Sportowe coupe Mercedes AMG GT w czterodrzwiowej wersji
Podczas targów w Genewie Mercedes zaprezentował swój najnowszy sportowy model GT w wersji czterodrzwiowej. Taki więc pojawiła się na rynku idealna konkurencja dla Porsche Panamera. Nie tylko z funkcjonalności i użyteczności, ale także z wyglądu. Auto to będzie wyposażone w wiele innowacyjnych rozwiązań. Dzięki nowemu systemowi zarządzania mocą, silnik w ramach oszczędności będzie miał możliwość wyłączania cylindrów z użytkowania. Ponadto samochód oferowany będzie z licznymi pakietami, które podniosą sportową stronę auta lub też luksusową. Samochód do sprzedaży trafi w połowie 2018 roku.


Fot. Mercedes

Nowy samochód Mercedesa oferowany będzie w trzech wersjach silnikowych. Wszystkie będą posiadać napęd na cztery koła i będą wyposażone w automatyczną dziewięciobiegową przekładnię AMG SPEEDSHIFT 9G. Podstawowa wersja modelu oznaczona jako Mercedes AMG GT 53 4MATIC+ otrzyma silnik V6 o pojemności 3.0l i mocy 435 KM oraz z maksymalnym momentem obrotowym 520 Nm. Kolejna wersja silnikowa auta to Mercedes-AMG GT 63 4MATIC+ oparta będzie o silnik V8 o pojemności 4.0l. Jej maksymalna moc to 585 KM, a maksymalny moment obrotowy to 800 Nm. Najmocniejsza wersja samochodu oparta będzie o tą samą czterolitrową V8 tyle że do dyspozycji będzie mieć 639 KM oraz 900 Nm. Oznaczenie ostatniej wersji to Mercedes AMG GT 63 S 4MATIC+.

Fot. Mercedes

mój-samochód.pl https://www.moj-samochod.pl/grafika/naglowek/logo_naglowek.png

Ostatnie komentarze


Paweł Robert Kostecki - 2018-03-21 09:30:01
Tu możesz podyskutować o artykule: http://www.moj-samochod.pl/Nowosci-motoryzacyjne/Sportowe-coupe-Mercedes-AMG-GT-w-czterodrzwiowej-wersji

Dodaj twój komentarz

Imię i Nazwisko / Ksywa
E-mail ( Informuj mnie o nowych wpisach. )
Treść

Twoja wypowiedź musi zostać sprawdzona przez naszych administratorów, akceptowane będą tylko wypowiedzi zgodne z regulaminem forum magazynu motoryzacyjnego mój-samochód.pl.

Śledz nas

Fanpage na facebook Profil na twitter Profil na Google+ Profil na Pinterest

Giełda

© 2010 - 2021 Internetowy magazyn motoryzacyjny mój-samochód.pl Redakcja|Reklama|Regulamin|Polityka Prywatności|Kontakt